Zengo izle

Zengo
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Fembed Odnok Uptobox Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Zengo izle
Zengo izle, Zengo full izle, Zengo sansürsüz saat, Bipsiz Zengo izle, Zengo hd izle, Zengo 2020 izle, Zengo (Yasemin Sakallıoğlu), büyük bir rekabet içinde olan ve ünlü bir moda tasarımcısı olma hayalleri olan genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Genç bir kadın olan Zerrin, mahallesinin kentsel dönüşümüyle birden kendini lüks bir yaşamın içinde bulur. Neşeli bir kadın olan Zerrin, sadece sonradan akla gelen bir şey değil, aynı zamanda tasarımlarıyla mahallesindeki kadınları da giydiriyor. Ünlü bir moda tasarımcısı olmayı hayal eden Zerrin, çocukluğundan beri yarıştığı Menkibe'nin tasarımlarını çaldığını öğrenince çıldırır ve defile düzenler. Daha sonra genç kadın, terzi ve en yakın arkadaşı Fazilet ile hayatını değiştirecek bir maceraya atılır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın