Yeşil Rehber izle

Green Book
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Uptobox (Dublaj) TR Prtn VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Yeşil Rehber izle
Green Guide izle, Green Guide tam izle, Green Guide Türkçe dublaj izle, Green Guide hd izle, Green Book 2018 izle, gerçekleşen filmde konser turunda şoför olarak görev yapan Tony'nin hikayesini anlatıyor. 1962. Tony Lip, Bronx'ta bir İtalyan Amerikan mahallesinde yaşıyor. Ünlü Afrikalı Amerikalı piyanist Dr. Don Shirley konser turuna hazırlanıyor. Ünlü müzisyen, turun bir parçası olarak Manhattan'dan güneye birçok yere gidecek. Onunla şoförlü bir şehir arayan Shirley, bir süredir işsiz olan Tony'yi işe alıyor. Tony, yolculuk sırasında Afrikalı Amerikalılar için güvenli olan yolları kullanmak için “Yeşil Rehber” adlı rehberden yardım alıyor. Bu yolculukta Shirley ve Tony, ırkçılık ve tehlikenin yanı sıra beklenmedik iyilik ve nezaketle karşı karşıya. İkili, bu zorlu yolculuklarda farklılıklarını bir kenara bırakmalı ve kendilerini geliştirmelidir ... filmde.net size keyifli bir yolculuk diliyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın