Yeraltı Canavarı 7 izle

Tremors: Shrieker Island
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Yeraltı Canavarı 7 izle
Underground Monster 7'yi izleyin, Underground Monster 7'yi tam olarak izleyin, Underground Monster 7'yi Türkçe olarak izleyin, Underground Monster 7'yi altyazılı olarak izleyin, Underground Monster 7'yi hd olarak izleyin, Tremors: Shrieker Island 2020'yi izleyin, 2020 serisinin 7. filmi Tremors, yazılı ve Don Michael Paul Shrieker'ın yönettiği Island, zengin, adrenaline aç bir avcının tutkusunun korkunç sonuçlarını konu alıyor. Graboidler genetik olarak değiştirilmiş, tehlikeli ve ölümcül varlıklardır. Tamamen yasadışı en iyi av deneyimi için zengin avcılar tarafından bir adaya getirildi. Adrenalinle parlayan zengin bir avcı olarak Graboid için değerli bir av başlar. Amacı, adrenalin hissini tatmin etmek ve daha önce hiç yapılmamış yağma ve ganimet kazanmaktır. Ancak bu amaçla hem zengin avcılar hem de adada yaşayan tüm masum insanlar risk altındadır. Böylesine ölümcül ve genetiği değiştirilmiş bir yaratığa hazırlıklı olmayan insanları kurtarmak ve zengin ve şımarık avcıların neden olduğu bu karmaşayı toplamak Burt Gummer'ın elinde olacak. Burt Gummer ve eski eşinin araştırma ve geliştirme ekibi, Graboidlerle uğraşmalı ve bu tehdidi ortadan kaldırmalıdır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın