Yardie izle

Yardie
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Yardie izle
14 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 5.8
Yardie izle, Yardie izle dolu, Yardie dublajlı izle, Yardie hd izle, Yardie 2018 izle, Kingston kasabasındaki iki çete arasındaki savaş şimdi insanları taciz ediyor ve okula giden bir kız son çatışmada öldürüldü. Ses sistemi ve kasabadaki şarkıları ile tanınan ve şehrin sevdiği ve dinlediği Jerry Dread adlı genç bir adam bu olayları durdurmak ve insanları savaş yardım partisine çağırmak istiyor. İnsanlar bu davetiyeye kayıtsız değiller ve bu partiye barış istediklerini beyan etmek için geliyorlar. Ancak taraflar el sıkışırken ve savaşı bitirirken, Dread bir çocuğun silahından tek bir kurşunla öldürür. Bununla birlikte, küçük kardeşi D., devam eden her şeye tanık oldu ve kardeşinin ölümü, D.'nin hayatını çok farklı bir şekilde değiştirecek!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın