Yabancıların Nezaketi izle

The Kindness of Strangers
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Yabancıların Nezaketi izle
27 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 5.8
Yabancılar izniyle, Yabancılar izniyle hd izle, Yabancılar izniyle 2019 izle, Yabancılar izniyle Türk dublajı izle, Yabancıların Nezaketi izle, Danimarkalı yönetmen Lone Scherfig, 2001'de yeni başlayanlar için Berlin Film Festivali'nde Gümüş Ayı kazandı , Berlin 'Açılış filmi olan bu son çalışmada göz kamaştırıcı bir oyuncu bir araya getiriyor. New York'ta çekilen film, çağdaş umut, affetme ve sevgi hikayesi anlatıyor ve sevgi ve barış arayan bir grup umutsuz insana anlatıyor. Eski bir mahkumun, bir restoran sahibinin, evsiz bir ailenin, bir kurtarma kız kardeşinin ve öfke krizi geçirmiş bir adamın yaşamları tesadüf, birbirini tanımayan insanların nezaketi ve insanları değiştirmenin affedici gücü ile örtüşüyor . Her zaman olduğu gibi, Lone Scherfig, duygusal bir ortamda zarif mizah ile metropol sorunları ile ilgilenir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın