William izle

William
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
William izle
12 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 5.3
William'ı İzleyin, William Dolu İzleyin, William Dubbed İzleyin, William Altyazılarını İzleyin, William HD İzleyin, William 2019 İzleyin, İki yüksek teknoloji bilimcisi ve aynı zamanda sevgili Dr. Julian Reed ve Dr. Barbara Sullivan; Bulduğunuz eski bir DNA'yı kullanarak yeni bir Neandertal yaratma fikrinden kaçamazsınız. Üniversite yöneticilerinin reddettiği ve 35.000 yıl sonra "William" adını verdikleri ilk değişen Neandertal dünyasının gözlerini açtığı fikrini uygulamaya cesaret edemiyorlar. Wilhelm; yarı "normal", yarı "bilimsel deney" ürünü. Williams'ın insan sevgisi ve yakınlığı deneyimleriyle ortaya çıkan, yabancı olduğu bir dünyada var olmayı öğrenmeye çalışan güçlü ve eşsiz hikayesi; Düşmanca bir dünyada aşkı bulmak ve kimliğinizi ortaya çıkarmak bir savaştır. Bu savaş; Onun ve sevdiklerinin sonucu ne olacak! filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın