Vivaryum izle

Vivarium
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Vivaryum izle
2016 yılında Vivarium saat, Vivarium full watch, Vivarium Türkçe dublajlı saat, Vivarium altyazılı saat, Vivarium 2019 saati, Vivarium 2019 saati, İsimsiz Sinema ile adını veren reklam yönetmeni Lorcan Finnegan, ürkütücü bir hikaye ile ekrana dönüyor. Filmin talihsiz kahramanları Gemma ve Tom, ilk kez bir emlakçı ile tanışır. Ancak ilk başta baktıkları evde sıkışıp kalıyorlar ve büyümek için sevimli ama tuhaf bir bebek alıyorlar. Lorcan Finnegan, filminin "gizemli, komik, hüzünlü ve korkutucu bir kabus" olduğunu, son derece normal görünen ancak farkında olmadan kabul edilen, Alacakaranlık Kuşağı ile Kara Ayna arasında bir yerde, acımasız bir karışım olduğunu açıklıyor. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın