Uzun Kız izle

Beanpole
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Uzun Kız izle
19 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 7.1
Uzun Kız izle, Uzun Kız tam izle, Uzun Kız Türk dublajlı izle izle, Uzun Kız izle hd, Dylda 2019 izle, Iya, savaşın günlük hayata etkilerinin olduğu bir zamanda sıradan insanların ortaya çıkmasıyla ayrıldı 1945'teki Leningrad savaşından sonra hala çok taze aylar, önden geri döndü Hayatlarını arkadaşları Masha ile yeniden yönlendirmek için. Masha'nın Iya üzerindeki yetkisi ve yaptırım gücü bu iki genç kadın arasındaki ilişkiyi farklı boyutlara taşıyor. Savaşın yarattığı travmaların psikolojik etkileri oyuncular tarafından oldukça başarılı bir şekilde aktarılıyor. İlk uzun metrajlı filmi ile de Özel Bir Bakış bölümünde yer alan Kantemir Balagov, Beanpole'da sefil yaratma yeteneği ile dikkat çekiyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın