Tutarsız Adam izle

Spinning Man
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Tutarsız Adam izle
19 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 5.6
Tutarsız Adam Sevgi dolu bir ailesi, iyi bir kariyeri ve prestijli bir üniversitede profesörlüğü var. Üniversitede çapkın olduğu bilinen Evan'ın öğrencileriyle ilişkileri olduğu bir sır değil. Hannah adında bir öğrencinin bir gün ortadan kaybolması, çekiciliği sayesinde aşırı kalabalıklaştırdığı felsefe dersleriyle her şeyi değiştirir. Evans'ın eşi Ellen, kampüste uzun çalışma saatlerinden şüphelenirken, Dedektif Malloy Evan, kritik kanıtlar bulunduğunda Evan'dan şüphelenmeye başlar. Evans'ın Hannah's Disappearance'daki ana şüphelisi artık Evans'ın akademik düzeyden ziyade yaşam ya da ölüm düzeyindeki sorunları olmayacak ... film.net hoş bir görüş istiyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın