The German Lesson izle

The German Lesson
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
8 dakika önce eklendi
The German Lesson izle
0 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.9
Almanca Dersi'ni izleyin, Almanca Dersi dolu dolu izleyin, Almanca Dersi'ni altyazılı olarak izleyin, Almanca Dersi hd izleyin, Deutschstunde 2019'u izleyin, Daha sonra toplama kampında yaşayan Siggi Jepsen'in Almanca kursu için savaş "Onun hakkında bir makale yazması gerekmesine rağmen hiçbir fikri yoktu." Ertesi gün bir hücreye kilitlendiğinde, İkinci Dünya Savaşı sırasındaki çocukluğunun hatıraları yeniden canlanıyor: Polis memuru Jens Ole Jepsen, dost canlısı dışavurumcu ressam Ludwig Nansen'i 1943'te işten (profesyonel iflas) yasaklamakla görevlendirildi. Siggi'nin yapması gerekirken babasına Nansen'in gözetiminde yardım etmiş, tam tersine babasına isyan etmiş, inatçı Nansen'in yanında yer almış ve bazı yasak resimlerini saklayarak akıl hastanesine kaldırılmıştır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın