Tarihsiz, İmzasız izle

No Date, No Signature
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Tarihsiz, İmzasız izle
Tarihsiz, İmzasız saat, Tarihsiz, İmzasız tam saat, Tarihsiz, İmzasız Türkçe dublaj saati, Tarihsiz, İmzasız altyazılı saat, Tarihsiz, İmzasız hd saat, Tarihsiz, İmzasız2017 saat, Suçluluk altında kıvranan doktorun trajik günlerini inceler. Dürüst ve ilkeli bir adli tıp doktoru olan Kave, trafik kazası geçirir ve 8 yaşındaki bir çocuğu yaralar. Ertesi gün çocuğun öldüğünü öğrenir. Bu kendi kazasına neden oldu mu veya gıda zehirlenmesi tanısı doğru muydu? Korkaklık, güvensizlik ve dürüstlük gibi kavramların ahlaki bir ikilemle sorgulanması, tarihçiliğin imzasız İran sinemasının yükselişinin, özellikle aktörlerinin çarpıcı performansları ve senaryoları ile nedensiz olmadığını vurgulamaktadır. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın