Şirinler 2 izle

The Smurfs 2
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Şirinler 2 izle
Şirinlerin belası olan kötü büyücü Gargamel (Hank Azaria) Şirinlere benzeyen bir grup yaratık yaratacak. Her zaman olduğu gibi, tek amacı onu oldukça güçlü kılacak Şirin özüne ulaşmak. Bununla birlikte, gerçek bir Şirin'in özünün yapay olmadığını, işe yarayacağını anlayacak. Dahası, Sirine bu kötü yaratıkları gerçek şirinlere dönüştürmeyi kimsenin bilmediği bir büyü biliyor. Gargamel bunu öğrendikten sonra hemen Sirine'yi takip edecek ve onu Paris'e kaçıracak. Paris'te dünya onu çok başarılı bir sihirbaz olarak tanıdı ve milyonların sevgilisi oldu. Şimdi Şirin Baba liderliğindeki Şirinler, tekrar insan arkadaşları Patrick (Neil Patrick Harris) ve Grace (Jayma Mays) ile işbirliği yapacak ve Şirin'i kurtarmaya çalışacaklar. Şirinlerinden kurtulmak istiyor mu? Şirinler 2 filmini sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz. Şirinler 2 720p kalitesinde, size iyi zaman geçirmenizi dileriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın