San Francisco’daki Son Siyah Adam izle

The Last Black Man in San Francisco
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
San Francisco’daki Son Siyah Adam izle
10 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 7.3
The Last Black Man in San Francisco, The Last Black Man in San Francisco full watch, The Last Black Man in San Francisco, The Last Black Man in San Francisco altyazılı, The Last Black Man in San Francisco, Watch The Last Black Man izle Joe Talbot'un Jimmie Fails ve Rob Richert'le birlikte yazdığı San Francisco 2019'da; Her geçen gün daha modernleşen ve kendi şehrinde yabancıya dönüşen San Francisco'da kendine ait bir yer bulmakta güçlük çeken Jimmie Fails'in hayatı konu ediliyor. Fails'in gerçek hayattaki deneyimlerine dayanan film, şehrin hiç değişmediği bir dünyanın hayalini kuran Jimmy ve yakın arkadaşı Montgomery'yi ve hayallerindeki evinde yaşamak için haftalık yolculuklarını anlatıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın