Şakrak Jangle’ın Noel Serüveni izle

Jingle Jangle: A Christmas Journey
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 gün önce eklendi
Şakrak Jangle’ın Noel Serüveni izle
3 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 6.8
Komik Jangle'ın Noel Macerası izle, Komik Jangle'ın Noel Macerası tam filmini izle, Komik Jangle'ın Noel Macerasını Türkçe dublajla izle, Altyazılı Shakrak Jangle'ın Noel Macerasını izle, Komik Jangle'ın Noel Macerasını hd olarak izle, Jingle Jangle: Bir Noel Seyretme Yolculuğu 2020, Bir oyuncakçı Güvendiği çırağı tarafından ihanete uğrayan tüm sevincini kaybeder. Bu olaydan yıllar sonra hayatına giren nazik ve meraklı torunu ona yeni bir umut ışığı verir. Shakrak Jangles Christmas Adventure, fantastik bir müzikal macera ve görsel şölen. Aile olarak izlemek için yepyeni ve mutlu bir Noel filmi. Büyüleyici ve canlı Cobbleton şehrinde geçen film, mizah ve mucizelerle dolu fantastik icatlarıyla tanınan efsanevi oyuncak yapımcısı Jeronicus Jangle'ın (Oscar ödüllü Forest Whitaker) hikayesini anlatıyor. Jeronicus'un güvenilir çırağı (Emmy Ödülü sahibi Keegan-Michael Key) en değerli işini çalarsa, torunu (yeni yetenek Madalen Mills) kadar akıllı ve maceracı ve eski yaralarını ve büyüsünü iyileştirmede uzun süredir unutulmuş bir meydan okumadır. onu tekrar uyandırmak için. Titrek Jangle'ın Noel Macerası, ailenin önemi ve olanaklarının bir hatırlatıcısıdır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın