Russkiy Reyd izle

Russkiy Reyd
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Russkiy Reyd izle
20 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.2
Nikita eski bir Spetsnaz ajanıdır. Görevi, büyük bir fabrikada güvenlik güçlerini etkisiz hale getirmek ve yeni ve şüpheli patronun anlaşmaya zorlamasına yardım etmektir. İlk bakışta kolay görünen bu görev, Nikita ile birlikte eğitimli ve deneyimli bir ekibe sahip olmasına rağmen, Nikita'nın bu fabrikanın Rus ordusuyla çalışan bir savaş ağasına ait olduğunu çabucak anlamasıyla kısa sürede bir kabusa dönüşür. Nikita ve ekibi, zorluk ne olursa olsun "düşmanı ele geçirmeyi başarır" ve fabrikanın kontrolünü ele geçirir. Her şey tamamlanmış görünüyor ve görev başarılı görünüyor. Aslında daha yeni başladı çünkü henüz kimse bilmese de Nikita kişisel intikam planı için orada. Bakalım Nikita bu iki korkunç adamdan ne istiyor. Zaman kısa olmasına rağmen şahsen intikam alabilecek mi? filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın