Ruhlar Evi izle

Ghost House
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Ruhlar Evi izle
17 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 4.7
The House of the Spirits'i izleyin, House of the Spirits'i tam olarak izleyin, House of the Spirits'i Türkçe izleyin, House of the Spirits'i altyazıyla izleyin, House of the Spirits HD'yi izleyin, Ghost House 2017'yi izleyin, Julie (Scout Taylor-Compton) ve Jim (James Landry Hébert), genç bir Amerikalı çift, Tayland'da tatildeydi. Harika bir tatildi ve Jim ve Julie teklifi kabul ettiğinde daha da iyi oldu. Bir gün çift, kötü bir güce farkında olmadan saygı duyarak yoğun ormanlarda dolaşır. Bu ruh genç kadına musallat olmaya başlar. Kötü ruh, kadınlar ve etrafındakiler için korkunç olaylara neden olacaktır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın