Ritmi Hisset izle

Feel the Beat
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Ritmi Hisset izle
14 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 6.2
Ritmi Hisset izle, Ritmi Hisset izle, Ritmi Hisset izle, Feel the Beat 2020 izle, Broadway seçmeleri sırasında merkez merkezli bir dansçı memleketi merkezine döner ve büyük bir yarışma için uyumsuz bir grup. genç koçluk kabul eder. Yetenekli ve ben merkezli dansçı April (Sofia Carson) Broadway'den çıkarıldığında, doğduğu ve büyüdüğü küçük Wisconsin kasabasında yaşayan babasına (Enrico Colantoni) isteksizce taşınır. Herkesin birbirini tanıdığı bu küçük yerde, ilk aşkı Nick (Wolfgang Novogratz) da dahil olmak üzere herkesten kaçmak için elinden geleni yapan Nisan, bir grubun gençliğe katılmaması için eski dans öğretmeni (Donna Lynne Champlin) tarafından işe alındı. şehirde dansçılar. Nisan aslında Broadway'e geri döndüğünü ve bundan daha fazlasını aldığını düşünüyor. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın