Resmi Sırlar izle

Official Secrets
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Resmi Sırlar izle
Resmi Sırları İzle, Tam Resmi Sırları İzle, Dublajlı Resmi Sırları İzle, Altyazılı Resmi Sırları İzle, Resmi Sırları İzle hd, Resmi Sırları İzle 2019, tek amacı savaşı durdurmak ve hayatı kurtarmak olan Katherine Gun yasadışı bir eylemdir BM Güvenlik Konseyi aleyhine NSA, İngiliz gazetesi London Observer muhabiri Martin Bright'a casusluk operasyonunu gören bir e-posta yoluyla sızdı. Bundan sonra Katherine tutuklanır. İstihbarat çalışanının tutuklanması bu gizli bilgileri dünya çapında manşetlere taşıyor. Katherine'i salıvermek için kanıt elde etmeye çalışan Martin, Katharine ve Martin'in hayatını büyük tehlikeye sokan komployu ortaya çıkarır. Bu süreçte Katherine evlilik ve hayatta kalma mücadelesi için hayatta kalmalıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın