Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe izle

Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe izle
Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe izle, Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe tam izle, Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe hd izle, Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe 2019 izle, Rafadan Tayfa 2 - Göbeklitepe, Göbeklitepe'deki Rafadan Tayfa ekibinin sırlarını konu alıyor. Dünyanın gözleri Göbeklitepe'de. Burada yapılan kazıların büyük etkisi oldu. Göbeklitepe gündemdeyken Akın, Vanlıurfalı arkadaşı Veysi'den gizemli bir paket alır. Akın, paketi merakla açar ve paketin içinde ne olduğunu tam olarak anlamadığına dair bakır bir işaret bulur. Veysi paketi aldıktan sonra panik içinde Akın'a ulaşır ve peşinde olduğunu söyler, bu da Akın'ın kafasını karıştırır. Rafadan Tayfa'nın ekibi günahı görünce bunun Göbeklitepe olduğunu hemen anladı ve Göbeklitepe'nin keşfini Belediye Başkanı Amca'ya göstermeye karar verdi. Ekip, Başkan Amca'ya çığlığı göstermek ve Veysi'yi bulmak için Şanlıurfa'ya maceralı bir yolculuğa çıkar. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın