Project Power izle

Project Power
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Project Power izle
37 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.4
Project Power izleyin, Project Power tam izle, Türkçe Project Power izleyin, Altyazılı Project Power izleyin, Project Power hd izleyin, Project Power 2020'yi izleyin, New Orleans sokaklarında farklılığı açığa çıkaran yeni ve gizemli bir hap hakkında söylentiler yayılıyor onu kullanan herkese süper güçler. . Tek sorun, bu hapı alana kadar ne olacağını bilmemek. Bazıları kurşun geçirmez cilt, görünmezlik ve olağanüstü güç gibi güçler kazanırken, diğerleri bu hap için daha ölümcül. Ancak hap, suçu şehirde tehlikeli seviyelere taşıdığında, yerel bir polis memuru (Joseph Gordon-Levitt) güçle savaşmaya karar verir ve genç bir satıcı (Dominique Fishback) ve eski bir asker (Jamie Foxx) ile ekip oluşturur. intikam için gizli bir arzu. Bu hapı yapmaktan sorumlu grubu bulmak ve durdurmak için hapı alma riskini alırlar. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın