Prensesler Evleniyor izle

The Royal Exchange
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Prensesler Evleniyor izle
8 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 6.8
Prensesler evleniyor, Prensesler evleniyor, Prensesler evleniyor, dublajlı izle, Prensesler altyazılı evleniyor, Prensesler evleniyor, HD izle, Kraliyet Borsası 2017 izle, Film İspanya ve onun arasında bir evlilik teklifi 1721'de Fransa Kralı'nın barışını sağlamak için varisler sunuyor. 1721'de İspanya ile barış anlaşması imzalamak isteyen Fransız naip, İspanyol kralına bir teklifte bulundu: on bir yaşındaki veliaht prens Louis Louis ve dört yaşındaki İspanyol prenses Maria Anna'nın Victoria'ya önerisi. Naib ayrıca, 12 yaşındaki kızı Mademoiselle de Montpensier'in İspanyol tahtının 14 yaşındaki varisi Asturias Prensi ile evlenmesini öneriyor. Madrid tekliflerle sıcak görünüyor ve hemen törenler düzenleniyor. Prenses değişimi, iki ülkeyi ayıran nehir üzerindeki küçük bir adada gerçekleşir. Her şey çocukların iyiliği için yapılır, ancak hiçbir şey planlandığı gibi gitmez. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın