Pokémon Dedektif Pikachu izle

Pokémon Dedektif Pikachu
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   Yadisk VidMoly VidMoly (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Pokémon Dedektif Pikachu izle
Dedektif Harry Goodman'ın gizemli bir şekilde ortadan kalkmasından sonra, Goodman'ın 21 yaşındaki oğlu Tim (Justice Smith) babasına ne olduğunu bulmak için araştırma yapacak. Harry'nin soruşturmasına yardım etmek isteyen eski bir Pokémon ortağı olan Dedektif Pikachu (Ryan Reynolds) kendini bir dedektif olarak kanıtlamak istiyor ve bu nedenle Tim ile işbirliği yapacak. Birbiriyle ve Pokémon'un Pokémon dünyasında yapamayacağı şekilde birbirleriyle konuşabilen ve iletişim kurabilen Tim ve Pikachu, bu gizemli durumu çözmek için heyecan verici bir maceraya çıkacaklar. İnsanların ve Pokémon'un gerçekçi bir dünyada yan yana yaşadığı modern bir ana şehir olan Ryme City'nin neon ışıklı sokaklarında ipuçlarını keşfederken, farklı bir Pokémon setiyle karşılaşacak ve sonunda şok edici gerçeği görecekler. Öyle bir gerçektir ki, dünyalarındaki barışçıl beraberliği yok edebilir ve tüm Pokémon evrenini tehdit edebilir. 720P kalitesinde Pokémon Detective Pikachu'yu Full HD olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Pokémon Dedektif Pikachu film izleyicilerine iyi vakit geçirmenizi dileriz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın