Oray izle

Oray
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
16 dakika önce eklendi
Oray izle
0 izlenme
IMDb: 6.5
Oray'ı izle, Oray'ı tam izle, Oray'ı sansürsüz izle, Oray hd izle, Oray 2019'u izle, Suça karışan ve gençliğinde hapse giren Oray, "dışarıda" yeni hayatında eski alışkanlıklarından uzak durmaya çalışıyor. Öfkesini kontrol etmek ve daha iyi bir insan olmak için İslam'ı benimsiyor. Eşi Burcu'ya olan inancı ve sevgisi onun için en önemli şeydir. Ancak kavga sırasında öfkesini kontrol edemiyor ve karısına "boş ol" diyor. Danıştığı imama göre bir süre karısından uzak durması gerekir. Bu zorunlu ayrılık, Oray'ın yaşamın neresinde ve inançlarında sorgulamaya neden olur. Uluslararası prömiyerini İstanbul Film Festivali'nde yapan Oray'da yönetmen Mehmet Akif Büyükatalay, gerçekçi bir film dilinde adaptasyon sorunu yaşayan ve yılın en parlak keşiflerinden biri olarak kabul edilen genç bir adamın mücadelesini anlatıyor. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın