Ölüm Düğümü izle

The Clovehitch Killer
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ölüm Düğümü izle
22 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.5
Tyler Burnside (Charlie Plummer) aynı zamanda kasabanın kilisesinde gönüllü olarak çalışan bir izci, Clovehitch Killer'ı izle, Clovehitch Killer'ı izle, Clovehitch Killer'ı çevrimiçi izle, Clovehitch Killer'ı izle Tyler'ın babası (Dylan McDermott), saygılı bir genç, aynı zamanda dürüstlüğü ile tanınan bir topluluk lideridir. Yaşadıkları sessiz Kentucky kasabasının bir sorunu var: onlarca yıl önce işlenmemiş cinayetler ve toplumu derinden sallamak. On kadının vahşice işkence gördüğü ve öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch olarak bilinen bir psikopat tarafından işlendi. Tyler babasının sakladığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en çok güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphe etmeye başlar. Altın Küre Dylan McDermott, Samantha Mathis, Madisen Beaty, Lance Chantiles-Wertz ve çocuk oyuncu Brenna Sherman'ı genç aktris Charlie Plummer'ın "Dünyanın Tüm Parası" ve "Yalın Filmleri" filmlerinde rol aldı Pete "isimleri dahildir. Filmin yönetmeni Duncan Skiles yazarken "Büyük Romantiklerin Sonuncusu", yönetmen Christopher Ford ise "Spider-Man: Homecoming" senaryosunu yazıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın