Nuh Tepesi izle

Noah Land
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Nuh Tepesi izle
Noah Hill, Noah Hill tam izle, Noah Hill sansürsüz izle, Noah Hill HD HD, Noah Land 2019 izle, Noah Hill, bir yandan babasının isteklerini yerine getirmek ve hamileliğini telafi etmek için mücadele eden bir adamın hikayesini anlatıyor. ayrılmak üzere olduğu karısı. yapar. Orta yaş kriziyle baş etmeye çalışan Ömer, babasının isteği üzerine onunla İstanbul'dan memleketi Bursa'ya doğru yola çıkar. Ömer'in babası, öldüğünde köyün tepesinde olan, yıllar önce diktiğini iddia ettiği bir ağacın altına gömülmek ister. Ömer babasının isteğini kabul etse de muhtar başta olmak üzere tüm köy halkı bu talebe şiddetle karşı çıkar. Nuh Peygamber tarafından dikildiğine inandıkları ağaç, köylüler için geçim kaynağı olmuş ve her gün onlarca kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Ömer ve babası arazinin kendilerine ait olduğunu ispat etmeye çalışırken bürokrasinin içinde sıkışıp kalırlar. Köyde geçirilen bu zaman, yıllardır birbirini görmeyen baba ve oğlun bir dizi itirafına dönüşecek. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın