Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles izle

Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   1.Part 2.Part 3.Part Tek Okru Tek Rapid Tek Open Tek Stream
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles izle
Ninja Kaplumbağaları İzle, Ninja Kaplumbağaları Dolu İzle, Ninja Kaplumbağaları Dublajını İzle, Ninja Kaplumbağaları İzle hd, Amerika'nın New York şehri kenti karanlık bulut gibi sanki eski güzel günlerini geride bıraktı. Bundan önce, Shredder ve Foot Clan örgütü, şehirdeki her resmi birimden, her türlü güvenlikten siyasete kadar ele geçirmeyi başardı. Uzun süredir hiç göstermeyen ve saklanan Ninja Turtles ustası Splinter, günlerinin yaklaştığını düşünerek ustalarıyla savaşmak için sabırsızlıkla bekliyor, Leonardo, Raphael, Michelangelo ve Donatello. Şehirdeki diğer suç olaylarına ve daha da kötüsü, masum insanların öldürülmesine tahammül etmeyen dört Ninja Kaplumbağası, kimliklerini ifşa etseler bile yerin altında yüzmeye karar verir. Öte yandan, tanıdığımız haberci April O'Neil, özel hayatında geçmişi hakkında bazı gerçekleri keşfedecek. Teenage Mutant Ninja Turtles'ın orijinal adıyla yayınlanan film, çocukluğumuzda izlediğimiz çizgi film ninja kaplumbağalarının bölümlerini canlandıracak. Film, Jonathan Liebesman tarafından yönetildi, oyuncu kadrosu güzel bir modeldi ve son zamanlarda Megan Fox, William Fichtner, Whoopi Goldberg, Mos Def ve Will Arnett'i canlandırdı.
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın