Neben der Spur 6: Erlöse mich izle

Neben der Spur Erlöse mich
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Neben der Spur 6: Erlöse mich izle
25 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.3
Neben der Spur 6 izle, Neben der Spur 6 full izle, Neben der Spur 6 full dublaj izle, Neben der Spur 6 altyazılı izle, Neben der Spur 6 hd izle, Neben der Spur 6 2020 izle, Psikiyatrist Joe Jessen sadece son zamanlarda bir adam ona vurduğu gerçeğiyle uğraşmakla kalmaz, aynı zamanda eşi Nora'dan ayrılmasıyla da uğraşmak zorundadır. Parkinson hastalığı buna neden olmaya devam ediyor. Joe'nun zahmetli bir şekilde korunan cephesi, uygulaması bir hırsız tarafından yok edildiğinden, nihayet çöküyor gibi görünüyor. Ama sonra hırsızlık sırasında tıbbi bir kaydın çalındığını keşfeder - kocası David, altı ay önce iz bırakmadan kaybolan güzel bir genç kadın Milena Lorenz'dir. O zamandan beri, arcade sahibi Marek Klaudiusz, Dirk'ün kumar borçları üzerinde bir fahişe olarak çalışmak zorunda kaldı - iki çocuğundan gizlenmiş olması. Joe'nun bilmediği şeyler: Milena Lorenz, Milena pazarının sahibi Klaudiusz'un sürücüsünün şiddetli bir kürekle öldürüldüğünden şüphelenen Vincent Ruiz'in kılığında, Hamburg polisinin manzaralarında. Ruiz Milena'nın suçunu ikna eder, ancak Joe genç kadının öldürebileceğine inanmaz. Ancak Milena'nın etrafında daha fazla insan öldükçe, şüpheleri var. Milena'yı yıllar önce tedavi eden bir çocuk psikiyatristinden Joe inanılmaz şeyler yaşar. Sonra olaylar aktarılır ve Joe bir trajediyi önlemek için cezasını ve bir psikiyatrist olarak becerilerini kanıtlamalıdır. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın