Nasipse Olur izle

Nasipse Olur
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly Odnok Uptobox Fembed Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Nasipse Olur izle
Ne Olursa Olsun izle, Ne Olur tam izle, Ne Olur Olur tam izle, Ne Olur Sansürsüz izle, Ne Olur Olur HD, Ne Olur 2020 İzle, Ne Olursa Olur, Israrla mücadele eden genç bir kadına ne olduğu hakkında kesişen felaketlere karşı. Günfer, hayatını hamur işlerinden kazanan genç bir kadındır. Babasının ölümünün ardından bir araya gelmeye çalışırken büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, babasının yadigarı olan çalışan fırın, amcasının kumar borçları nedeniyle mafyanın peşine düştüğünde daha da kötüleşir. Yetmiyormuş gibi, Green'in kendisiyle evlenmeyi hayal ettiği Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenince hayatı alt üst olur. Mahallenin zengin çocuğu Gökhan'la yolları kesiştiğinde başına gelen felaketlere karşı kendini savunduğunda Guin'in hayatı bambaşka bir hal alır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın