Narziss und Goldmund izle

Narcissus and Goldmund
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 gün önce eklendi
Narziss und Goldmund izle
33 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.3
Narziss und Goldmund'u izleyin, Narziss und Goldmund'u tam izleyin, Narziss und Goldmund'u Türkçe izleyin, Narziss und Goldmund'u altyazılı izleyin, Narziss und Goldmund'u hd olarak izleyin, Narziss und Goldmund 2020, Goldmund öğrenci keşişle tanıştığı Mariabronn Manastırı'nda okuyacak Nergis babası tarafından. gönderildi. Kendini tüm kalbiyle manastırın çileci ve çetin yaşamına adayan Narcissus, eğlenceyi ve eğlenceyi seven ikisi arasında gelişen yakın dostluktan önce ve kısa bir süre sonra Goldmund tarafından taklit edildi, yakında manastırın hayata bakış açısının olduğunu söyledi. özgürlük fikirleriyle tutarsız. Narcissus tarafından cesaretlendirilen Goldmund, sonunda büyük aşkı Lene ile tanıştığı maceralı bir yolculuğa çıkar. Ancak yıllar sonra Narcissus ve Goldmund dramatik koşullar altında tekrar buluşacak. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın