My Masterpiece izle

My Masterpiece
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
My Masterpiece izle
7 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 7.1
My Masterpiece izle, My Masterpiece full izle, My Masterpiece türkçe dublajını izle, My Masterpiece altyazılı izle, My Masterpiece hd izle, My Masterpiece 2018, Saygın Vatandaşını 2017 yılında festivalde kara mizahla gördük. edebiyat değil, çağdaş sanat dünyası, kara mizah üzerine kurulu bir gerilimle. Filmin kahramanları, çok yönlü sanat satıcısı Arturo ve en çok beğenilen arkadaşı ressam Renzo. Renzo'nun etkileyici tarzı popülariteden sıyrılırken Arturo, riskli ve çılgınca bir plan izlemeye karar verir. Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali'nde yapan başyapıtım, Buenos Aires'in sanat dünyasından ilginç karakterler, sürprizler, kazalar, gizli motifler, komplolar, dostluklar ile hem eğlenceli bir dostluk filmi hem de çağdaş sanata keskin bir eleştiri. Sınırları aşmak. Aires. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın