Mustang: Yabani At izle

The Mustang
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Mustang: Yabani At izle
22 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.9
Mustang izle, Mustang tam izle, Mustang dublaj izle, Mustang hd izle, Mustang 2019 izle, Mustang vahşi atların eğitimini içeren bir rehabilitasyon programına katılan bir mahkumun hikayesini anlatıyor. Roman Coleman, şiddet öyküsü olan genç bir adam. Geçmişte işlediği suçlardan dolayı Nevada kırsalında bir hapishanede hüküm giymiş olan Roman, tüm dünyayla ilişkilerini kopardı. Onu hapiste görmeye gelen kızı da dahil olmak üzere kimseyle iletişim kurmak istemiyor. Şiddet içeren geçmişinden uzaklaşmaya çalışan Roman, devlet tarafından belirlenen bir rehabilitasyon programına katılıyor. Roman, program kapsamında vahşi atların eğitiminden sorumludur. Genç adam, eğitim sırasında atlar ve diğer mahkumlarla bağlantı kurmaya çalışır. Onun gibi bir mahkum Henry ve eski bir eğitmen olan Myles ile birlikte çalışan Roman özellikle kısır bir atla ilgileniyor. Roman atı sakinleştirmeye çalışırken, kendi geçmişiyle yüzleşmeye başlar.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın