Mulan izle

Mulan
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Mulan izle
39 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 4.6
Mulan saati, Mulan tam saati, Mulan Türkçe dublaj saati, Mulan altyazılı saati, Mulan hd saati, Mulan 2020 saati, Kadınların sadece kocalarını mutlu etmek ve çocuk sahibi olmak için var olduğu bir zamanda, Mulan seçeneklerinden pek memnun değil. Çin İmparatoru, her aileden bir erkeğin ülkeyi kuzeyden gelen işgalcilere karşı savunmak için imparatorluk ordusunda hizmet etmesi gerektiğine karar verdiğinde, onurlu bir savaşçının en büyük kızı olan Hua Mulan, hasta babasının sağlığı için korkar ve kendini kapatır. Bir adam kılığında savaş. Mulan orduya Hua Jun adında bir adam olarak katılır ve gücünü kullanması ve her adımda gerçek potansiyeline ulaşması gereken zorlu bir savaşa başlar. Dövüş becerileriyle tanınan genç kadın, komutanına aşık olur. Bu, kendisini şerefli bir savaşçı yapacak, minnettar bir ulusun ve gururlu bir babanın saygısını hak eden destansı bir yolculuktur. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın