Mr. Jones izle

Mr. Jones
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Mr. Jones izle
5 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.8
Mr. Watch Jones, Mr. Jones full watch, Mr. Jones Türkçe dublajını izle, Mr. Watch with Jones altyazılı, Mr. Watch Jones HD Watch Jones 2019, Gareth Jones İngiliz araştırmacı gazetecidir. Sovyet Rusya'nın ütopik bir ülke olduğunu ortaya çıkarmak için ülkeyi ziyaret eden gazeteci, durumun böyle olmadığını anlıyor. Bu arada Stalin ile röportaj yapmak için elinden geleni yapacaktır. Orada Ukrayna halkının açlık çektiğini görüyor. Devletin uyguladığı bu açlık politikası sonucunda 1932-1933 yılları arasında 3,9 milyon insan öldü. Jones, bu gerçeği dünyaya getirmek ve sempatik Sovyet rejiminin karanlık yüzünü göstermek için riskli bir yolculuğa çıkar. . Hikayesi yayınlandıktan sonra Jones, kıtlığı örtbas etmeye çalışan güçlerle savaşmalıdır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın