Moffie izle

Moffie
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Moffie izle
14 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.9
Moffie'yi izleyin, Moffie'yi tam izleyin, Moffie Türkçe dublajlarını izleyin, Moffie altyazılarını izleyin, Moffie HD'yi izleyin, Moffie 2019'u izleyin, Nicholas farklı olduğunu, gizli kalması gereken, hatta inkar edilmesi gereken, utanç verici ve kabul edilemez olduğunu uzun süredir biliyordu. . Ancak Güney Afrika'nın azınlık hükümeti, Angolia sınırındaki savaşta yer alıyor ve 16 yaşın üzerindeki tüm beyaz genç erkekler, Apartheid rejimini ve onun zehirli ırkçı maçoluk kültürünü savunmak için iki yıl zorunlu askerlik hizmeti vermelidir. "Kara tehlike" gerçek ve güncel tehdittir; Nicholas ve onun gibi diğerleriyle ilgili sorun ortadan kaldırılabilir, iyileştirilebilir ve kanser gibi tedavi edilebilir. Ancak korku, Nicholas'ı görünmez kalma umuduyla anlatılamaz dehşetleri kabul etmeye zorladığında, başka bir acemiyle şefkatli bir ilişki onlar için herhangi bir düşman ateşi kadar tehlikeli hale gelir. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın