Milla izle

Milla
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Milla izle
17 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.0
Milla saat, Milla tam saat, Milla Türkçe dublaj saati, Milla altyazılı saat, Milla hd saat, Milla 2017 saati, Nana'nın menajerinden kadınların nazik azmine hayranlık uyandıran bir övgü. Discovery ödüllü 2011 yönetmeni Nana, sakin ve titiz görüntü yönetmenliğiyle filme adını veren karakterin yıllar içinde pitoresk hikayesini de anlatıyor. Önce Milla ve Leo'nun kendilerine ait olmayan bir evde yaşadıklarını görüyoruz, fakirler ama aşk var, eğleniyorlar. Sonra bir noktada Leo bir gemide iş bulur ve Milla'nın midesi büyümeye başlar. Ne zaman gidersen, Leo gider. Milla'yı bir otelde çalışırken ve ardından oğlu Ethan ile oynarken görüyoruz. Ancak Milla, hikayenin uyandırdığı melodrama sahip değil. Milla'nın gününün anlarında onunla kalıyoruz ve kameranın ince ve özenli seçimi sayesinde Milla'nın varlığını koruyan bir gözle Milla çevresini saygılı bir mesafeden gözlemliyoruz. İlk oyunculuk deneyimini Milla ile yapan Séverine Jonckeere, aynı zamanda gerçek hayatında genç bekar annelerin evinde yaşayan ve oyunculuğuyla kadınların nazik kararlılığını somutlaştıran genç bir anne. Milla, Nana gibi, yönetmenin varlığı ile oyuncunun varlığı arasında geçen iyileştirici bir aşk hikayesidir. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın