Meçhul Aziz izle

The Unknown Saint
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Meçhul Aziz izle
15 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 6.4
Meçhul Aziz'i izle, Meçhul Aziz'i izle, Meçhul Aziz dublajını izle, Meçhul Aziz'i altyazıyla izle, Meçhul Aziz'i izle, Bilinmeyen Aziz 2019'u izle, Amine bir mezarı yakalamadan hemen önce çaldığı parayı koyar ve yıllarca hapis cezası alır. "Bilinmeyen Aziz" mezarını bulur. Amine büyük miktarda para çalar ve polisle birlikte arkasındaki dağlara kaçar. Tutuklanmadan önce, parayı gömmek için bir mezar kazıyor, parayı orada saklıyor ve ona sıradan bir görünüm veriyor. Yıllar sonra Amine serbest bırakılır ve para arar. Geri döndüğünde, tam para gömdüğü bir "türbe" görür. Mezar, yeni keşfedilen bilinmeyen bir azizin anısına inşa edilmiştir. "Bilinmeyen Aziz" mezarı altında uzaktan ziyaretçileri ağırlayacak bir şehir kuruldu. Amine bu şehre yerleşir ve mezara girmenin yollarını arar. Fakat paranın şimdi bir mezarda olması, onu son derece zorlaştırıyor. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın