Maske 1 izle

The Mask
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Maske 1 izle
28 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.9
Maske 1 izle, Maske 1 tam izle, Maske 1 Türk dublaj izle, Maske 1 hd izle, Maske izle Jim Carrey ve Cameron Diaz tarafından paylaşılan bir fantezi-komedi filmi. Stanley Ipkiss iyi kalpli bir banka memuru, ama aynı zamanda popüler olmayan, toplum tarafından dışlanan. Bu gerçekleşmez, araba tamircisi tarafından dolandırılır ve disko güvenliği tarafından hor görülür. Bir gün denizde başıma gelen bir şey görürken denizde parlayan bir şey görür. Ne olduğunu merak etmek ve denize koşmak, gördüğünüz her şey parlayan maskedir. Yüzünde bulduğu maskeyi takıyor ve inanılmaz güçlere sahip bir yaratığa dönüşüyor. İnsanlar arasında maske olarak bilinen adam bir mafya liderinin hedefi haline gelir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın