Madha izle

Madha
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Madha izle
37 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 5.4
Madha izle, Madha full izle, Madha Türkçe dublaj, Madha altyazılı, Madha HD, Madha 2020, Nisha çok ayrıcalıklı bir kadın. Bu ayrıcalığı uygulamalı bir genetik mühendisliği projesinden sonra aldı. Nisha'nın annesi Brahma Operasyonu adlı bir proje için gönüllü olur ve Nisha IVF olarak doğar. Nisha'ya verilen ayrıcalık, hiçbir ilacın veya alkolün onu etkileyemeyeceğidir. Bu proje sayesinde Nisha aslında bu ayrıcalığa sahip oldu. Ama Nisha'ya takıntılı bir uyuşturucu baronu var. Bu adam yeteneği nedeniyle Nisha'yı kovalamaya devam ediyor. Adam, Nisha'yı kovalarken Nisha, eğlencesini görür ve hiçbir şeyin farkına varmadan günlük hayatını sürdürür. Ancak bir gün gerçek, Nisha'nın şizofreni hastası olduğu ve bir akıl hastanesine yatırılması gerektiği ortaya çıkar. Nisha aksini iddia etse de, kimse sözünü tutmaz ve Nisha bir akıl hastanesine kaldırılır. Burada işler hemen ardından başlıyor. Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaktadır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın