Little Woods izle

Little Woods
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Little Woods izle
Little Woods tam filmi, Little Woods tam filmi, Little Woods tam filmi, Little Woods hd izle, Little Woods 2018 izle, Modern Woods, iki katlı, Ollie (Tessa Thompson) ve Deb (Lily James), Little Woods, North Dakota, kız kardeşinin neler yaşadığını anlatıyor. Kanada sınırlarını geçmesi gereken haplar nedeniyle yakalanan Ollie, denetim altında serbest bırakıldı. Hayatını bu şekilde sürdürmeye çalışan Ollie, annesinin ölümünden sonra kız kardeşi Deb'a tekrar girmek zorundadır. Deb işe yaramaz kocası ve istenmeyen hamileliği ile mücadele eder. Öte yandan, annelerinin evine yerleştirilen ipotekler nedeniyle evi kurtarmak için sadece bir haftaları var. Will Ollie tüm bu sorunları bir kenara bırakıp hayatına devam edecek; Yoksa Deb ile savaşmaya devam edecek mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın