Kutup Köpekleri izle

Arctic Dogs
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kutup Köpekleri izle
Bu, dünyanın en hızlı köpek kuryesi olmak isteyen Swifty'nin maceralarıyla ilgili. Glacier Fox Swifty, bir polar posta şirketinde çalışan bir köpektir. En büyük hayali Antarktika'daki en hızlı köpek kuryesi olmak. Swifty bunun için her şeyi yapmaya hazır ve gizemli bir yerde bir parsel almak için yola koyuluyor ve gizlice ne olduğunu bilmiyor. Ancak, bu yolculuk beklenmedik durumlarla karşı karşıyadır. Yolculuk sırasında Swifty gizli bir kaleyle karşılaşır ve sadık martı ordusuna liderlik eden Deniz aslanı Otto von Walross ile tanışır. Kendisini dünyanın en büyük lideri yapan Otto Von Walrus, eski gazı serbest bırakmayı planlıyor, böylece tüm Kuzey Kutbu, hayalini gerçekleştirmek için Kuzey Kutbu'nu deliyor. Otto Von Walross'un korkunç planını öğrendikten sonra Swifty zorlu bir maceraya atılır ve arkadaşlarından arkadaşlarından kaçınmaları için yardım ister. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın