Kuğu Prenses: Kraliyet Düğünü izle

The Swan Princess: A Royal Wedding
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kuğu Prenses: Kraliyet Düğünü izle
Kuğu Prensesi: Kraliyet Düğünü, Kuğu Prenses: Kraliyet Düğünü izle, Kuğu Prenses: Kraliyet Düğünü izle, Kuğu Prenses: Altyazılı Kraliyet Düğünü izle, Kuğu Prenses: Kraliyet Düğünü HD, Kuğu Prenses: Kraliyet Düğünü 2020 izle, Katıl Prenses Odette, Prens Derek ve asil arkadaşları büyülü Cathay diyarında yeni bir macerada! Prenses Odette, gerçek aşkı Chen ile evlenmeyi planlayan güzel Prenses Mei Lei tarafından çağrılır. Odette, her şeyin olması gerektiği gibi olmadığını ve herkesin olması gerektiği gibi olmadığını çabucak anlıyor! Kötü büyücü Fang başka bir kötü büyü daha yaptı ve o ve Chen onlarla evlenmeyi planlıyor. Düğün hızla yaklaşırken, Prenses Mei Lei ve Chen'in sonsuza dek mutlu yaşayabilmesi için laneti bozmak Prenses Odette ve arkadaşlarına kalmıştır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın