Küçük Joe izle

Little Joe
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Küçük Joe izle
16 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 5.9
Küçük Joe izle, Küçük Joe izle, Küçük Joe izle, Altyazılı Küçük Joe izle, Küçük Joe izle HD, Küçük Joe İzle 2019, Genetiği değiştirilmiş bir kırmızı çiçek antidepresanları serbest bırakır ve garip yan etkileri göz ardı ederken insanları mutlu eder. Buna ek olarak, insanları değiştiren bu etkilerin tüm dünyaya yayılması mümkündür. "Küçük Joe" kimsenin engelleyemeyeceği bu deneyin / bitkinin adıdır. Amour Fou ve Lourdes tarafından hatırlanan Jessica Hausner'in yeni filmi, bilim kurgu drama gerilim türlerinin arasında ilerliyor ve inanılmaz bir renk ve sanat tasarım yelpazesine sahip. Little Joe Frankenstein'dan ilham alarak genetik mühendisliğini ve şüpheci bilimsel gelişmeleri sorgular. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın