Küçük izle

Little
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Küçük izle
11 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 5.4
Küçük saat, Küçük tam saat, Küçük Türk dublajlı saat, Küçük altyazılı saat, Küçük hd saat, Küçük 2019 saat, Küçük, gençliğini tekrar yaşama şansı olan bir kadının hikayesidir. Jordan 30'lu yaşlarında genç bir kadın. Hayatının zor döneminden geçen genç kadın, hem özel hayatında hem de iş dünyasında çeşitli zorluklarla mücadele ediyor. Nisan ayında Ürdün'ün asistanı bu süreçten etkilenenlerden biri. Ürdün ile çalışmak Nisan için son derece yorucudur. Omuzlarında yetişkin olma yükünü taşıyan Ürdün, bu yükü taşımakta zorlandığı zaman hayatını değiştirecek bir mucize ile karşı karşıya. 13 yaşında bir çocuk, bir sabah uyandığında aynada gördüğü 30 yaşında bir kadın değil. Ona olan bu inanılmaz durumla nasıl başa çıkacağını düşünen Ürdün, ilk başta ne kadar şikayetçi olduktan sonra anın tadını çıkarmaya başlar. Yetişkinliğin tüm sorumluluğu olmadan kaygısız gençlik dönemine dönmek, tam olarak istediği şeydir. Şimdi iplere yapışan Ürdün, göründüğü yaşa göre hareket etmeye karar veriyor. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın