Korkunun Sesi izle

Echoes of Fear
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Korkunun Sesi izle
30 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 5.8
Korku Sesini İzle, Korku Sesini Dolu İzle, Korku Sesini İzle dublajı, Korku Sesini Altyazılarla İzle, Korku Sesini İzle hd, Echoes of Korku 2018 izle, Korku Sesi ne olduğu hakkında kalıtsal eve giren bir genç kadın. Genç bir kadın olan Alisa, büyükbabasından miras alınır. Şimdi sahibi olduğu evi satmaya karar veren Alisa, eve gitmek ve büyükbabasının anılarını toplamak istiyor. Alisa, erkek arkadaşı Brandon'ın evi paketlemek için onunla birlikte gelmesini ister, ancak Brandon iş için evini tek tek göndermelidir. En yakın arkadaşı Steph'i yanına alan Alisa hemen yola koyulur. Eve geldiklerinde, evin etrafında yürüyen iki genç kadın evde bazı tuhaflıklar fark eder. Alisa ve Steph ceplerinde eksik broşürler, kafatasları ve insan parçaları bulmakta şok olurlar. İki kızı büyük tehlike altında. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın