Kör Noktalar izle

Blindspotting
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Odnok (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fembed (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Kör Noktalar izle
Blindspotting watch, Blindspotting full watch, Blindspotting Turkish dublaj saati, Blindspotting hd izle, Blindspotting 2018 saati, her gün iyi bir yer haline gelen Blindspotting'teki yarış ve sınıflar hakkında güncel bir hikaye anlatıyor. Colin, yeni bir hayata başlamak için şartlı tahliyesinin son 3 gününü geçirmek zorunda olan bir adamdır. Bir mesleği, sorumlulukları ve planları var. Ancak hızlı konuşan bir çocukluk arkadaşı olan Miles, sorunlu bir mıknatıs olma özelliğine sahiptir. Collin'in şartlı tahliye geri sayımı şok edici bir suça tanıklık ederek kesilir. Bu olay ışığında, ikisi kasabalarında hızla terbiyeli ve burjuva hale gelen yabancıları hissetmeye başlarken, arkadaşlıkları da rahat varlıklarından uzaklaşıyor ve şok edici bir çarpışma sürecine sürüklendi.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın