Kod Adı: Angel izle

Angel Has Fallen
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Kod Adı: Angel izle
24 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.4
Kod Adı: Angel izle, Kod Adı: Angel full izle, Kod Adı: Angel izle türkçe dublajlı, Kod Adı: Angel hd izle, Angel Has Fallen 2019 izle, Code Name Angel, bir suikastten sorumlu olarak görülen bir adama verildi kendini temize çıkarmak için. Mücadelenin konusudur. Gizli servis üyesi Mike Banning, Başkan Allan Trumball'ı korumakla görevlendirilir. Başkan Trumball'ın hayatını tehdit eden bir Hava Kuvvetleri saldırısı, Banning'in hayatının değişmesine neden olur. Banning, Hava Kuvvetlerinin uçuşunun ortasında terörist saldırıların hedefi haline gelir. Saldırının ardından, karalama kampanyasının hedefi Mike Banning'dir. Başkanın öldürülmesinden sorumlu olarak gösterilen yasaklama, gerçeği ortaya çıkarmaya kararlıdır. Ancak bunu yapmak kolay değil. Banning, saldırının ardındaki isimleri ortaya çıkarmaya çalışırken ajansı ve FBI'dan kaçmak zorunda kalır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın