Koç Carter izle

Coach Carter
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Koç Carter izle
Banliyö okul basketbol takımını zirveye çıkarmaya karar veren eski bir basketbol yıldızının gerçek hikayesi, Koç Carter, Koç Carter izle, Koç Carter Türkçe dublajlı izle, Koç Carter altyazılı. Antrenör Carter, inanılmaz bir gerçek hikayeye ve çok fazla tartışmaya konu olan basketbol koçu Ken Carter'ın (Oscar adayı SAMUEL L.JACKSON) ilham verici başarı hikayesine dayanıyor. Ülke çapında tanınan ve bazıları tarafından kaldırılamayan, ancak okuldaki başarısız öğrenciler tarafından vurulmuş bir adamın hikayesi. Oyuncular, aileler ve halk bu takımın sahadaki başarıdan kaçmasını isterken, Carter çevresindeki baskı ve zorlukların üstesinden gelmeye çalıştı ve bu genç erkeklere çetelerden, uyuşturuculardan, hapishaneden ve hatta daha önemli şeylerden canlı şeyler göstermeye çalıştı. . filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın