Kimsesiz Çocuk Remi izle

Remi, Nobody's Boy
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kimsesiz Çocuk Remi izle
8 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 7.0
Yetim Çocuk Remi izle, Yetim Çocuk Remi tam izle, Yetim Çocuk Remi Türkçe dublaj izle, Yetim Çocuk Remi altyazılı izle, Yetim Çocuk Remi hd, Remi, Kimsenin Çocuğu 2018, Bebek Gibi Remi, bir çiftçi tarafından terk edilmiş ve fakir bir aile bulundu. Çiftçinin karısının sevgi dolu bir kalbi vardır ve Remiye kendi çocuğu gibi görünür. Remi on yaşına geldiğinde kadının acımasız kocası onu para için eski bir sokak müzisyeni olan Signor Vitalis'e götürür. Usta Signor Vitalis Remi, sadık köpeği Capi ve yaramaz maymunu Bay Joli-Coeur ile sokak performanslarına doğru uzun bir yolculuğa çıkar. Signor, bu zorlu ve uzun yolculukta genç Remi'nin olağanüstü güzel bir sese sahip olduğunu keşfetti. Remi şarkı söylediğinde onu dinleyenler sevgi doludur. Usta Signor onun meslektaşı, akıl hocası ve babasıydı. Sokak performanslarına giden uzun yolculuğunda Remi, gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek ve gençliğinin gidişatını değiştirebilecek bir olayla karşılaşır. filmde.net size güzel bir manzara diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın