Jumanji 3: Yeni Seviye izle

Jumanji: The Next Level
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Uptobox (Altyazı) Fragman Yadisk VidMoly
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Jumanji 3: Yeni Seviye izle
Jumanji 3: Yeni Seviye İzle, Jumanji 3: Yeni Tam Seviye İzle, Jumanji 3: Yeni Seviye dublajlı izle, Jumanji 3: Yeni Seviye hd izle, Jumanji: Yeni Seviye 2019 izle, Jumanji 3: Yeni bir seviye, arkadaş, oyuna geri dönen gençlerin maceraları. Jumanji'den sağ kalanlar okullar tatile çıktığında evlerine dönüyor. Yaşamlarına yeni bir yön vermek için gençler kendilerini kurtarmak için Jumanji dünyasına döndüler. Spencer'ın oyuna geri dönmesi gerektiğinde Martha, Fridge ve Bethany arkadaşlarını kurtarmak ve her şeyin beklendiği gibi olmadığını keşfetmek için Jumanji'ye geri döner. Jumanji değişti ve sadece bir orman olmadı. Bir takım zor engellerin üstesinden gelebilir ve daha tehlikeli bir oyunda kaçmanın bir yolunu bulabilir mi? filmde.net size iyi vakit geçirmenizi diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın