Jexi izle

Jexi
Kaynakla ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki alternatif kaynakları deneyebilirsiniz.   VidMoly (Dublaj) Odnok (Dublaj) Uptobox (Dublaj) Fembed (Dublaj) VidMoly (Altyazı) Fragman
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Jexi izle
9 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.1
Akıllı ve komik bir adam olan Phil'in büyük bir bağımlılık sorunu var, Jexi'yi izle, Jexi'yi tam izle, Jexi dublajını izle, Jexi'yi altyazılı izle, Jexi hd'yi izle Genç adam her anı yatağından kalkmaktan sabaha kadar geçiyor başını yastığa bırakır. Jexi adlı dijital asistan başlangıçta Phil'in satın aldığı yeni telefonda hayatını kolaylaştırdı, ancak zamanla durum değişti. Genç adam, çalışmalarına terfi etmesine ve hayallerindeki kızı bulmasına yardımcı olan bu dijital asistan tarafından heyecanlanıyor. Bununla birlikte, Phil ona bağımlı hale geldiğinde Phil'in hayatını iyileştirmesine yardımcı olan dijital asistan Jexi, hayırsever tutumunun izini bırakmaz ve düşman olur. filmde.net size keyifli zamanlar diler.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Yorumlar 0 Yorum
Filmi izledikten sonra değerli görüş ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İzlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterelim.  
Bunlara da Bakın